Profil společnosti

Společnost KUDRLIČKA s.r.o. vznikla na začátku roku 2006 přeměnou firmy Vít Kudrlička, která působí v oboru pokrývačství a klempířství již od roku 1997. Nově zniklá společnost tedy stavěla na bohatých zkušenostech a navíc rozšířila svůj předmět činnosti o izolatérské práce. Společnost založil pan Vít Kudrlička spolu s manželkou Mgr. Evou Kudrličkovou. V současné době zaměstnává 4 stálé zaměstnance a má i několik externích spolupracovníků.

Cílem naší firmy je poskytovat komplexní služby při realizaci střech na novostavbách i při opravách nebo rekonstrukcích střech starých. Provádíme nejen klempířské, pokrývačské, izolatérské práce a montáž střešních oken či předokenních žaluzií, ale zajistíme též práce tesařské, zednické a montáž hromosvodu včetně revize. Pracujeme se všemi materiály dostupnými na našem trhu a to jak v oblasti střešní krytiny a klempířských prvků, tak i střešních oken. Bezplatné zpracování položkového rozpočtu ve více variantách a poradenství při výběru vhodné krytiny je samozřejmostí.

O nabízené kvalitě práce svědčí celá řada certifikátů a v neposlední řadě také členství v Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR


Copyright © 2006, Kudrlička s.r.o. Všechna práva vyhrazena. Realizace © 2006, Xcreative s. r. o. - webdesign